Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVB T2 a rekorder

Dobrý den,
omlouvám se za malé znalosti.
TV Samsung z r.2012 a rekorder Samsung a použití nového settopboxu.
Připojí se settopbox před rekorder a tv ano?
Zjistila jsem, že nepůjde nahrávat z tv, jen přehrávat, tedy asi z DVD.
Koupila jsem rekorder na radu, když sleduji tv přes něj- tedy jako externí zdroj, chytnu více programů a lepší signál.
Půjde toto využít ,nebo rekorder vyhodit?
Doporučeno na inrernetu nahrávat potom přes settopbox na USD flesh. To se koupí ,,fleška'' nějak zapojí do s.t.boxu a nahrává?
Příjem je anténou na vesnici.
Prosím neraďte satelit a různé úpravy firmami v řádu tisíců.
Děkuji

Se neomlouvej,toto je poradna. STB se může připojit před TV i před rekorder a ten do TV. Nejlepší bude nahrávat z STB (koupit kvalitní s možností časového naprogramování).Rekordér určitě nevyhazovat. Pokud je rekordér i TV vybavena na DVB-T tak se naladí totožné programy. Jestli má rekordér citlivější tuner než TV,to nelze takhle říci. Nahrávat lze ze STB na flešku,případně na přenosný disk (HDD). Jen !nekupovat! nejlevnější STB,třeba Sencor,ale kvalitní. Na webu určitě lze vybrat.

Děkuji,
snažím se to srovnat s mými znalostmi.
Bylo mi řešeno, že rekorder slouží zároveň jako zesilovač signálu, a to se potvrdilo.
Televizor na příjem doposud nepotřeboval STB a nahrával v rekorderu na přenosný disk nebo přímo do přístroje. Televizor byl koupen v r.2012, aby nebyl už třeba bývalý STB, ale muselo se vyhodit i video, to s tím ,,nemluvilo:: a místo něho koupen kvalitní rekorder.
Rozumím už nahrávání na flešku a STB. Jestli bude nahrávat i rekorder bez flešky prý nedokáže říci ani odborník v DVB T2.
Ještě mě napadlo-- na DVB T2 přece přechází jen Česká televize, to bude např. Nova, Prima, i přes nový STB fungovat postaru ve vztahu k rekorderu? Nebo se bude ten vypojovat ?
Díky za informace, určitě chci koupit STB kvalitní.