Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Origin nelze spustit/nainstalovat

Dobrý den, mám problém se spouštěním Originu. Nainstalovat mi jde pouze z Originálního DVD The sims 3,ktere chci hrat. Z ofi stranek stahnu instalaci,chci ji otevřít a proste nic. Když ho tedy nainstaluju z DVD tak pak nejde spustit.Ještě pro info origin se nespustí,ale zobrazilo se malé okno že se origin aktualizuje a pak už nic. Zkoušela jsem už přeinstalovat Windows kvůli tomu a nic. Dále jeden návod na youtube, kde se mazal nějaký soubor ve složce programu. Ale v tom návodu na youtube - je tam vícekrát ten stejný, jim vždy běží proces origin ve správci úloh, mě se spustí a po pár vteřinách opět zmizí. Toť problém.
Mám ntb Lenovo V110 17 IKB win 10.program mi na tomto pc dříve fungoval.
Děkuji za jakoukoliv radu.

Řešení:

Ono je dobré - a také to tak dělám - se občas držet starých dobrých DOSovských zásad. Nevymýšlet si jména profilu s diakritikou a mezerami, nevymýšlet si takto ani cesty k aplikaci (pokud ti to instalátor nenastaví sám!).

Prostě místo D:\hry\origin nezkoušet limity EA třeba cestou D:\Moje žůžo gamesky!!!\Origin