Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozdělení disku HDD/ssd

Zdravím objednal jsem si 2tb hdd + 480 gb ssd, na kolik oddílů si rozdělujete svoje hdd. Někde jsem slyšel, že by se SSD nemělo dělit, říká se, že to zkracuje životnost, poradíte? Děkuji :)

Ok díky, ve formátování/dělení se až tak nevyznám. SSD nedělit. HDD jsem si chtěl rozdělit pouze na 2 oddíly kvůli většímu přehledu souborů apod, to snad nemá vliv na výkon systému/disku ne? :D