Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kontakt na obchodního zástupce

Zdravím,
Nemá z vás někdo kontakt na obchodního zástupce Vodafonu nebo T-mobilu v Praze ? Potřeboval bych zařídit pevný internet a na žádnejch jejich stránkách nechci nechávat telefonní číslo aby mi tam potom každej pátek volali s nějakou reklamou. A rád někomu udělám provizi

Tak prosím objednáno přes internetový formulář včera. Dnes v 9.31 ráno hovor od +420 314 004 392 nabídka tarifu od t-mobilu. Proto nerad vyplňuji nějaký kontakt. Ano, můžu zajít na jejich pobočku. Ale proč ? U UPC stačí objednávka. Technik, který zapojí internet na místě doveze i smlouvu. Podepíšete on zapojí a je hotovo. Proč bych kvůli tomu měl lítat po celý Praze ?