Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem záznam zvuku - chybí WAVE, resp. STEREO MIX

Zdravím všechny,
můj problém se týká zvukové karty, přesněji řečeno nemohu nahrávat audio streamy z webu. Mám DELL OPTIPLEX 740 MB 0TT708 (http://www.ascendtech.us/itemdesc.asp?ic=MB64DELTT7 08&eq=&Tp=). Dostupné ovladače hlasitosti pro záznam jsou pouze Mikrofon a Vstup vnějšího zdroje, takže mohu tahat signál po kabelech, ale internet stream ne. Chybí např. WAVE, resp. STEREO-MIX. Mám nejnovější ovladače (SIGMATEL STAC 92XX C-Major HD Audio 21/2/2008) a žádný hlášený konflikt. Děkuji všem za radu.

NACO ??? Dal som ti link na SW ktory to umi (nahravat stream), a kvalitnejsie ako zvukovka.
U zvukovky to spoznas tak, ze sa opytas niekoho kto ma zvukovku ktoru chces, ze ci tam ma nahravanie "what you hear" :) (alebo zvukovku/chip od rovnakej firmy to zvyknu mat vsetky, tusim ze soundblastery to maju vsetky).