Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojeni 5+1 reprosoustavy a PC

Ahoj,
chci se poradit ohledne propojeni reprosoustavy a PC. Mame doma reprosoustavu 5+1 Genius, ale nejsou k ni zadne kabely. Zde je zapojeni na zadni strane subwooferu:
https://ibb.co/dkpiAA

Dole se k subwooferu pripojuji jednotlive reproduktory a nahore jsou vystupni konektory na propojeni napr. s PC jako v mem pripade. Mam 5+1 zvukovku Sweex SC012 s temito konektory:
https://ibb.co/kMGGxq

Predpokladam, ze reproduktory pujdou pripojit na zvukovou kartu. Sice barvy konektoru nesedi (reproduktory maji cerny zeleny oranzovy, zvukovka modry ruzovy zeleny cerny), ale to bude asi spis problem znaceni daneho vyrobce. Konektor navic bude asi mikrofon.

Muzete mi prosim poradit, idealne poslat odkaz jake propojovaci kabely je treba zakoupit? Vubec se v tom nevyznam.
Dekuji
Lukas

Pokud ta zvukovka neumí v ovládacím programu překonfigurovat ty zdířky na výstupy podle potřeby, tak využiješ maximálně tu zelenou zdířku (speaker), modrá je line in a červená je mic. Na co je ta černá, to netuším, nechce se mi googlit manuál ;-).