Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem počítačová herní sestava - max. 60 tisíc Kč

Dobrý den,

je tu někdo kdo by mi mohl složit košík, ať už na czc či alze. chtěl bych celkovou herní sestavu, včetně monitoru klávesnice a myši. celková cena by měla být max 60 tisíc. pc bych chtěl na streamování + hraní nejnovější her.

Změna předmětu, původně: počítačová sestava (host)

Nebylo by lepsi osadit na misto GTX@1080Ti radeji radu RTX jako o 5 000Kc levnejsi RX@2070 ? (nebo za tu samou cenu ma RTX@2080, ktera je i podstane rychlejsi na rending pres GPU)
# CPU by mu zcela stacil o 3 000Kc levnejsi Ryzen@2600X ve hrach vyjdou nastejno, mensi spotreba (ktery bezne staci na rendovani, dvojkouvou radu ryzenu mas tusim doma, tak presvedc se sam) Skoda ze Core i7-8700K nezlevnilo..

Když už seasonic, tak rači nějaký model Prime, protože všechny Focus verze nefungovali dobře u g.karet se spotřebou nad 220W. Opravené focuse se začali prodávat po dubnu tohoto roku, takže existuje šance že chytne kus vydaný před.. (550W opravený ješte nebyl vůbec)