Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Automatické rozesílání emailů

Dobré odpoledne. S googlem jsem příliš nevykoumal a tak se obracím na vás, jestli mi dokážete poradit, doporučit nebo neznáte něco přímo z vlastní zkušenosti. Potřebuji sehnat nějaký program (jestli vůbec existuje), který by dokázal automaticky rozeslat emaily se stejným textem, setjným předmětem, ale každý s jinou přílohou. Například že by se nastavilo, že třeba soubor „pepa.pdf“ se pošle někomu na adrese „pepa@pepa.cz“ a třeba soubor „honza.pdf“ na adresu „honza@honza.cz“ a tímto stylem dále. Bohužel nic jsem zatím nenašel, tak se obracím na vás, moc děkuji za každou odpověď. Hezký den :)

40 čeho?

Šlo by to nejjednodušeji přes skupiny adresátů v nějakém emailovém klientů, např. Thunderbird. Např. si vytvoříš skupinu Pepa, do ní přidáš mailové adresy a pak té skupině pošleš přílohu Pepa.pdf. Případně ještě využít šablony...

Záleží právě, kolik toho a jak často budeš posílat. A jen tiše doufám, že máš souhlas od adresátů....