Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook s procesorom N4000 - posudenie

Notebook
- Lenovo IdeaPad S130
- Displej: 14" HD 1366x768
- Biznis edícia
- Procesor: Intel Celeron Dual Core N4000 (do 2,60GHz)
- Grafická Karta: Intel® HD Graphics
- Čítačka kariet microSD
- Pamäť RAM: 4GB LPDDR4
- Pevný disk: 64GB HDD eMMC
- Webkamera: HD Camera
- Operačný systém: Windows 10 Home 64-bit
Neviem sice co je biznis trieda, ale do domeny to neprihlasim (home), a vzhladom na procesor a HDD predpokladam ze je pouzitelny len na prezeranie web stranok . . . .
Jedna sa o kancelarsku pracu, Office 2016, nejake aplikacie klient-server . . .
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

je pouzitelny len na prezeranie web stranok

bejvávalo. webové stránky nejsou tak jednoduché jako před 10 lety.

mě to připadá jako výsměch:

Biznis edícia:
768 px na výšku, 64GB eMMC, Home verze os

servisákovi může ten atomový procesor klidně stačit, ale zase může chybět lan konektor.
je to jen ojeb pro kriplmarkety východní evropy a podobné shitholes.