Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zvukovka

Dobrý den,naistaloval jsem nové Pc a nejde mi zvuk. vím že je zvuková karta integrovaná.Děkuji za radu.

nemám možnost se do toho Pc dostat

To znamená co?
Univerzální ovladač na univerzální operační systém neexistuje. Takže buď se do toho počítače podíváš, najdeš manuál nebo zkusíš restartovat a přečíst si to na monitoru. Nebo zkusíš použít třeba CPU-Z, jestli to napíše typ základní desky.