Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovládač chipset neide nainštalovať

Dobrý večer, potrebujem poradiť ako to je s ovládačom pre chipset, skušal som nainštalovať ale neuspešne.
DOSKA: TUF-B450-PRO-GAMING
PROCESOR: amd-ryzen-5-2600x
GRAFIKA: 580-8.html
OS: WIN 10 PRO
Včera som inštaloval ovládače v poradí: grafika(zo stranok saphire), procesor, audio, lan, chipset(ten už neuspešne)
Dnes som spravil bod obnovy spred tých inštalacii nakoľko si myslím že som to nainštaloval v zlom poradí, a teda som dneska začal práve od spomínaneho chipsetu, vyhodilo mi to rovnakú chybu, neviem už presne čo tam bolo, nespravil som screen ale niečo otom že nebola detekovana grafika, odkaz na link kde bolo riešenie že mám najprv inštalovať ovladač grafiky, tentokrát som šiel na stranky AMD nie stranky od saphire, stiahol najnovší ovladač(podľa čísla je novší ako zo saphire stranok), nainštaloval som to a teraz mi po spusteni inštalacie chipset driveru zobrazí toto: lhzjaz

Vie mi niekto poradiť čo dalej? ovladač pre grafiku by mal byť aktualny čož potvrdzuje aj program RADEON SETINGS kde po kliknutí na kontrolu aktualizacii hlasi všetko "UP TO DATE"

Z programovej časti k HW som inštaloval iba: saphire TRIXX(ovladanie grafiky), AURA(k amd doske), AMD RYZEN MASTER(nainštaloval sa spolu s driverom k procesoru)

Snad ano. Vyzkoušej ten chipset nainstalovat z toho odkazu, co jsem ti poslal. Nezapomeň to nejdříve rozbalit a instalovat až potom.
Mrkni ještě do správce zařízení, záložka "zobrazit" a zatrhni zobrazit skrytá zařízení.
Pokud tam neuvidíš nikde otazník nebo vykřičník, mělo by to být ok.