Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Black Friday

Ahoj, taky Vám přijde, že "tradiční" slevová akce je letos oproti předchozím rokům naprostá tragédie?

Hodně položek ve slevě najdete u jiných obchodů za stejné nebo nižší ceny (a to i bez slevy), a že by mě něco praštilo do očí že to je výhodná nabídka, tak to vůbec.
Pokud se podívám třeba na seznam Alzy na položky "vyprodáno - tj. položky, které zaujaly nejvíce lidí", tak tam není opravdu nic, co by dle mě stálo za řeč.

Dřív např. byly v dobré ceně 1080ky, repro byly víc jak o 1000,- levnější než teď, např. G29 volant byl za 5k i s řadící pákou .. prostě dalo se vybrat. Teď mi přijde že pokud nejsem ujetej na voňavky, tak bych si nevybral vůbec.

Na TS Bohemia RAM 16GB 3200MHz za 3300Kč což je pěkná cena,hold si každej musí hledat co potřebuje všude možně.

K těm porovnáním cen na Heuréce,někde šmejdi daj ceny třeba jenom od ledna místo toho aby dali průřez i z minulího roku a víc kde věci byli logicky o dost levnější,tohle dřív nebylo co pamatuju....