Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak asiciovat přehrávač MPC HC k videim ve WIN 10 Pro

Panové mám problém. Nedaří se mě donutit Win 10 k tomu, když kliknu na video, a je jedno jaké, tak nemužu za boha nastavit, aby to přehrál MPC HC. Funguje to jen s VLC, které skončí errorem a nepřehraje nic.
Samo že vím, že Otevřít v programu, Zvolit jinou aplikaci, K otvírání (mpg například) použit tento program. A to nefunguje. Nevíte co stím?

Dodám v nastavení Výchozích aplikací kliknu na Přehrávač videa, vyberu MPC HC a furt je tam WINDOWS MEDIA PLAYER.

Nějaký bug možná tam bude. Mně se to povedlo následovně:
Kliknul jsem na "Obnovit" (Obnovit na výchozí nastavení doporučené Microsoftem)
Zavřel jsem okno "Nastavení"
Restart
Spuštění Nastavení Výchozích aplikací a nastavení dle mých požadavků

Pro jistotu bych doporučoval restart (u mně nebylo potřeba)
Mám ale Win 10 32bit.