Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Úprava HTML přes Google Chrome

Zdravím,

Asi to bude pro většinu z vás připadat hloupost, ale, je tady možnost přes Google Chrome > Nástroje pro vyvojáře upravovat svůj vlastní web a následně úpravy uložit a nahrát přesně na stránku ? Pokud ano, popř. jak ?

Děkuji za odpovědi

kratka odpoveď : ne.

dlha: je to mozne, avsak zbytocne narocnejsie a je to hodne omedzene, samozrejme takto je mozne upravovat len clien-side. A na to nahranie na server je potreba zlozita konfiguracia ci instalacia doplnkov... Skrz IDE to je 5 krat jednoduchsie aj rychlejsie.... nieje dovod to tak robit.

ne. změny jsou pouze dočasné (dotaz: upravuješ zdroják nebo přes HTML inspektor DOM?). Pouze Opera 12 a nižší, nejlepší prohlížeč dvé doby uměly to, že u otevřeného zdrojáku byla možnost dát Save), ale to ukládalo prostě na disk. Ledaže by bylo umístění namapované přes nějaký SSHFS na serveru...

Další věc, že to platí, jen pokud jde o statický HTML web, nikoli generovany