Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Notebok chce stahovat do mého mobilu.

Dobrý den mám nový notebook Hp.Při první instalaci jsem se nějak propojila s mým mobilem.A když teď chci něco stáhnout třeba hru z google play tak nabízí pouze možnost do mobilu.Nevím jak toto zrušit.Chtěla jsem hry které mám na mobilu hrát i na nootebuku.

Ano dokážu si nainstalovat nějakou aplikaci nebo hru.Ale nejdřív musím přijít na to aby se stahovala do notebooku a né do mobilu.Mobil jsem úplně vypla ale je tam stále jen nabídka stahovat do mobilu.Musí to být v nastavení ale nevím kde mám hledat.Díky

Na NB jsi aktivovala Google Play. Takže - protože na NB máš Windows a na mobilu Android,tak hry z Google Play se ti nabídnou k instalaci jen do mobilu. Dávat si Android přes Windows do NB taky jde,ale je to na levačku.