Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebool na Alza do 15 tisic

Dobry den
pritelkyni odesel notebook, nutne potrebuje kvuli skole jeste dnes novy. Mame teda omezene moznosti a jediny obchod kam muzeme z casovych duvodu jit je Alza.
Potreboval bych pomoct vybrat notebook do 15 tisic.
- uhlopricka 15,6
- bude slouzit na office, net, filmy
- bude casto prenasen

Vyber maji velky, ale jak vybrat, abysme nesahli vedle?

Dobrý deň,

výber môže byť skutočne zložitý, treba si dať pozor na rôzne veci.

preferujem značky Asus, Lenovo, Dell, MSI... posledné 2 sú jedne z tých najkvalitnejších, problém je že v tejto cene ich je fakt málo.

Na čo si dávať pozor:

nebrať s TN displejom (preferovať antireflexné/matné);
brať ideálne s 8GB RAM;
Učkovým procesorom sa zrejme nevyhnete, avšak by ste mali aspoň brať z novších rád 8xxx;

V tej cene to ovšem zázrak nebude, ale malo by to byť dostatočné na dané požiadavky.