Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Firefox - ako zakazat automaticke prehravanie videa

Pouzivam Firefox 63.0.1 (64-bit) - posledna verzia. V nastaveniach about:config mam polozku media.autoplay.enabled nastavene na false. Dlhodobo to fungovalo. Poslednu dobu sa vsak opat spustaju videa same. Neviem, ci to suvisi s aktualizaciou Firefoxu a nieco tam dobabrali. Alebo tvorcovia webu nasli novy sposob ako automaticky spustat video aj ked je zakazane.

Napriklad ked narolujem na tejto stranke celkom dole, tak sa spusti video.
bugar-chce-aby-danko-za-plagiat-vyvodil-osobnu-zodpovednost-smer-ho-obhajuje.html

Viete niekto ako to zakazat?

Takze sa ospravedlnujem, nasiel som riesenie.

hi, in firefox 63 the autoplay preferences are reorganised in preparation for this feature shipping out of the box in one of the upcoming versions. in about:config you can set media.autoplay.default to 1 in order to block automatic playback on all pages or set it to 2 to decide on a per domain basis.

Mozete oznacit ako vyriesene.