Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Systemcall

Dobrý den
Pokaždé, když zapnu počítač, tak se mi po nějaké krátké době zapne program zvaný ,,systemcall''. Tento program využívá 95-99% mého CPU. Kdybych neotevíral správce úloh, tak bych si tohoto programu pomalu ani nevšiml. Posledních pár dní jsem to kvůli nedostatku času neřešil, jen jsem projel PC antivirem, ale virus to není. Takže jsem to vždy vypnul a už se to neobjevilo, dokud jsem nezapnul znova počítač. Tento program je umístěn někde ve Windows složce na /:C. Potřeboval bych nějaké rady co tento program je a jak to popř. vyřešit. Díky za všechny vaše odpovědi.

Zobraz si ve správci úloh sloupec "příkazový řádek"
Zjistíš, co se konkrétně spouští. Pak můžeš vyhledat to spuštění na netu a zjistit příčinu. Třeba je problém v nějaké "zblázněné" systémové službě, třeba postačí jen nějakou službu, která nemá na nic podstatného vliv vypnout