Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem polofunkční tablet-kde je problém?

Zdravím,prosím vás může mi někdo zkusit poradit?

Moje mamka má tablet ale problém je že se nepřipojí k internetu. Připojí se k síti wifi ale internet nefunguje.

Tablet byl opravován ale bohužel bez výsledku.

Tablet:

GoTab-GTB7
Android: 4.1.1
Verze jádra: 3.0.36+

Nevěděl by si někdo rady? Budu vděčný za každou radu.

Připojení fungovalo asi pár měsíců od koupě tabletu. (tablet zakoupen asi v srpnu 2017)

Restartovat router jsme zkoušeli ale nepomohlo.

K jiné wifi jsme také zkoušeli připojit-nefunguje.

Co bylo na tabletu opravováno přesně nevím. Opravoval ho můj nevlastní strýc který dělá do počítačů a elektroniky.