Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr Monitoru

Zdravím potřeboval bych poradit .
Teď mám monitor
specifikace
a už je docela starý a chtěl bych ho přesunout jako druhý monitor a vybrat si nový primární monitor na hry a videa.

Díval jsem se na parametry Velikost 27 , Aspoň 144HZ a cena kolem 7000,-kč a zatím mám vybráno

1) specifikace
2) specifikace
3) specifikace

a nebo tu je možnost přejít na vyšší rozlišení 2560x1440 a 75Hz ale nevím jestli u GTX 1070 se to vyplatí a není lepší zůstat u FullHD a 144Hz zkusit .
specifikace
Dokážete poradit podle čeho vybrat a jak se rozhodnout který koupit popřípadě návrh na jiný monitor ?
Děkuji všem za rady .
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Děkuji za radu . Ten Samsung vypadá dobře a mají tam jeden rozbalený za 8000,- nad tím bych mohl uvažovat . Takže TN se nevyplatí investovat nebo to musí být dražší monitor ? IPS se moc na hry prý nehodí tak asi už je tu jenom panel VA .
No ono všechny mají free sync a když chce člověk g sync tak je cena jinde .

IPS vs VA má každej svoje mouchy (nic lepšího si nevybereš OLED s vypalováním obrazu a cenou na hry o ničem),u Samsungu mě vadí o rok kratší záruka než ostatní výrobci.Jinak sem to řešil taky dřív a vzal rovnou AOC32 tenkrát za 10 teď super cena,jenže to už chce větší vzdálenost ca metr od monitoru alspoň za mě,jinak paráda....