Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenabehne monitor

Dobrý deň, dnes mi nastal problém s PC. Večer pred spaním normálne všetko fungovalo robil som na PC veci do školy. Dnes ráno som išiel pokračovať, no keď som zapol PC nenaskočil mi monitor.

Nejaké info:
- ventilátor na grafike beží
- zdroj beží
- pc normálne počujem, že je zapnutý aj bliká
- keď zapnem PC rozsvieti sa mi aj myš aj klávesnica
- skúšal som monitor pripojiť do iného PC a normálne hneď nabehol
- skúšal som aj vymeniť kábel čo prepája monitor s PC, tiež nepomohlo
- doteraz som takýto problém ešte nemal
- jediné čo som neskúšal je pripojiť do PC nejaký iný monitor no bohužiaľ nemám in k dispozícií
- keď PC zapnem tak dióda na monitore ani neblikne ani nič proste ako keby s PC vôbec nereagoval

Neviem čo iné by som ešte mohol skúsiť..Za informácie a odpovede vopred Ďakujem

Síce pre mňa nič potešujúce, ale Ďakujem veľmi pekne za pomoc.. Ešte ak sa tu teda bude niekto vyznať a poradí mi nejakú výkonnejšiu grafickú kartu lebo tento PC som mal väčšinou na zábavu a potom projektovanie v CAD a podobné záležitosti.. tak do okolo 500€ hore dole.