Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problem s minotorem, úsporný režím? (LG 25UM58-P)

Ahoj,ímám problém s monitorem několikrát za den (2x-3x) jak kdy se mi stane i když na PC normálně pracuju, že mi vyjede nabídka že se monitor za 5 minut vypne at stisknu nějaké tlačítko, tak to udělám.
Ale začíná mě to pěkné srát. V nastavení jsem vypl smart energy saving, a stejně to nepomohlo.
Nevíte co s tím?
Mám to zapojený přes HDMI
Monitor: https://www.czc.cz/lg-25um58-p-led-monitor-25/192917/produkt?gclid=EAIaIQobChMInLaH_sfZ3gIVVed3Ch2URwoPEAQYASABEgJMK_D_BwE

V menu nemam moznost cestiny - CZ. V ENG je to "General" → "Automatic Standby" = [OFF] (ja tam mam 4h)
#Nic spolecného se "Smart Energy Saving". Samotna funkce je k automatickému vypnuti monitoru pri necinosti - kdyz zapomenes, usnes kde se sam po nastaveném case vypne, treba po 4h. Energy Saving je ke snizeni spotreby monitoru, treba snizenim osvetlenim a podobne.