Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PHP objevuje se čárka když nemá

Nechápu to. V tomto kódu se zobrazí čárka správně když se má zobrazit:

<? echo rtrim(rtrim(number_format($_GET["cislo"] / 1000000, 9, ',', '.'), '0'), ',') ?>

Když to ale obarvím na červeno, tak se zobrazí červená čárka i když nemá:

<? echo rtrim(rtrim(number_format($_GET["cislo"] / 10, 9, '<font color="red">,</font>', '.'), '0'), ',') ?>

Jak to udělat aby se zobrazila jen když má a byla červená a né vždy?

Řešení:

<? echo str_replace(',', '<font color="red">,</font>', rtrim(rtrim(number_format($_GET["cislo"] / 10, 9, ',', '.'), '0'), ',')) ?>

Ale už to začíná být dost hnus.

První zápis funguje, že se čárka objeví jen když má. 0,25 12,282 …. POHODA

Chci ale aby to tu čárku dělalo červenou. Když tam ale doplním <font color="red">,</font> tak to vypíše červenou čárku i když tam nepatří. Například i u celých čísel 12, 175, ….

Chci jen tu čárku obarvit na červeno, ale aby se zobrazovala jen když má. <font color="red">,</font> ji zobrazí vždy i u celých čísel bez čárky.