Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prepinani zvuku ze sluchatek na repro

repraky zapojeny vzadu do pc, sluchatka pripojene na repraky
pozadavek: prepinat pomocí SW mezi sluchátkama a reprákama bez toho abych vypojoval sluchátka z repro
?
sluchatka se mi jakoby neukazují jak jsou napojené na ty repráky, takze je nemuzu treba zakazat

Můžeš zapojit repráky do "zadních repráků" na PC a sluchátka do LineOUT na PC (pokud tam je) nebo do předního výstupu (pokud tam je). Pak záleží na ovladači, co umožní, nejspíš budou vidět repráky i sluchátka samostatně (lze konfigurovat). Ale sluchátka v LineOUT můžou být málo hlasitá.