Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bluetooth vysílač v mobilu pro více bluetooth zařízení

zdar hledám mobil co by mi umožnil se do něj připojit s vícero bluetooth sluchátky..že by jsme s přítelkyní oba přes svoje bt sluchátka poslouchali z jednoho mobilu muziku...

existuje takový mobil s takovým bluetooth?
Nebo bych musel koupit například toto? https://www.cel-tec.cz/cel-tec-btt005-p1221?_fid=0lkh Myslíte že ten přístroj po zapojení přes jack do mobilu dokáže příjmout dvoje sluchátka na bluetooth?

díky moc za radu

Například nové Samsungy umí připojit více zařízení přes bluetooth. Sám jsem to zkoušel s S8, ale doporučuji připojit stejné sluchátka/reproduktory. Každý druh má jinou odezvu, ale u sluchátek by to asi moc vadit nemuselo. Bude to fungovat za předpokladu, že chcete poslouchat to stejný. Jestli chceš, aby každý poslouchal svoje tak to nepůjde.