Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s pamatou

Zdar,
zo dna na den mi zacali padat programy v PC a aj samotny WIN..
pri pokuse o spustenie hry pise :

Create2DTexture( loadscreen_mp_tefr_thayane_beta, 1024, 1024, 0, 894720068 ) failed: 8007000e = Ran out of memory

a WIndows zahlasi:
Nedostatok virtualnej pamate.

Miesto na diskoch je dostatocne... Ramku som uz precistil . kontakty.
Zajtra asi spravim MEMTEST, ale najprv potrebujem vediet co to moze byt, ci ozaj RAM ?
d,

v kazdem pripade ji otestuj...

Win ti to pise - nedostatek virtualni pameti. Asi se spustila nejaka aplikace, ktera ma vetsi pozadavky, nez ma k dispozici. Virtualni pamet = fyzicka (RAM) + nejake misto na disku. V systemu ji mas urcite pevne nastavenou, takze pokud se vycerpa cela, system nema, odkud by si vypomohl...

Pozri si ze co ti zozralo celu RAM (ctrl-alt-del zalozka procesy, vyuzitie RAM) a ten program co zozral celu RAM odinstaluj (ak to je vir tak odvirit :)
Neviem kolko mas v tom PC RAM, ale pozri si aj nastavenie virtualnej pamate (ovl.panely - system - karta rozsirene - tlacitko vykon - karta rozsirene - zmenit) ak tam mas moc malo tak pridaj (kludne nastav aj 1500MB apod)