Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno RAM pro Ryzen 1800x a MSI X370

Ahojte, mám zase jednou otázku na zkušenější. Potřeboval bych koupit zatím 8Gb modul RAM pro již zmiňovanou MB a CPU. Vím že pro Ryzen je dobrá co největší frekvence takže sem vybíral max co dokáže deska (3200mhz)
Vůbec nevím jak na tom jsou různí výrobci tak se zkusím poptat Vás.
Našel jsem tyhle:
ADATA XPG SPECTRIX D41 8GB DDR4 3200
Crucial Ballistix Elite 8GB DDR4 3200
Tak nějak tuším že Crucial bude asi ,,kvalitně,, lepší ale rád si poslechnu Vaše názory.
Předem díky moc i za jiné nápady ...

Neber je. Aby šla nastavit rychlost 3200 (idealně 3600) , musí být RAM osazena čipy Samsung B-die.Seznam je třeba tu:
https://www.hardwareluxx.de/community/f13/die-ultimative-hardwareluxx-samsung-8gb-b-die-liste-alle-hersteller-14-11-18-a-1161530.html
G.Skill jsou osvědčené, doporučuji. Při výběru ber ty, co mají ve sloupci 8Gb B-Die exklusiv napsáno ja. Nebude problém při nastavování rychlosti.