Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rychlé vypnutí nebo restart PC problém

Na PC s WIN XP jsem instaloval program Super Fast Shutdown for Windows 2000 & Windows XP verze 1.0.0 pro rychlé vypnutí nebo restart PC. Program je freeware a pracoval bezchybně. Nyní při vypínání hlásí,že nelze najít soubor shutdown.exe a v adresáši v Program files skutečně chybí.Musím program reinstalovat a potom lze zástupcem shutdown.exe na Ploše PC vypnout. Při dalším vypínání se situace opakuje. Restart funguje dobře.

OMG :-? Take hovadiny uz nikdy neinstaluj. Ziaden program ktory tvrdi ze vylepsi, zrychli, vycisti, zlepsi PC, je hovadina a nic okrem problemov nerobi a nikdy nic take neinstaluj. V MS pracuju tisice ludi a Windows urobili tak aby bol najrychlejsi, najlepsi, najcistejsi, atd., nic s tym uz nespravis (brat s rezervou, ale plati to :-D)
Vypinaj PC tlacitkom na bedni (ak mas ACPI PC), rychlejsie sa ten MS crep nezoshutdownuje nicim.