Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rychlost nacitani inetrnetu.

Zdravim.Mam potize s rychlosti nacitani internetu.Mam W10.Uz jsem zkousel vypnout Firewall,ale je to porad stejne.Zkousel jsem přenastavit router a taky nic.Poradite?
Změna předmětu, původně: internetchlosti nacitani inetrnetu. (JaFi)

K mému překvapení musím říct, že na 8Mb lince se mi stránky načítají malinko rychleji než na 20Mb. Při měření má ale každá linka svoji nominální rychlost. A 8Mb linka je sotva jen o "všimnutí" rychlejší než 2Mb.
P.S. Stejný OS a stejný FF. Ono nejde jen o nominální rychlost, ale kam je to v síti připojené.

Pro posouzení rychlosti v tvém případě si vypůjči jiný počítač.