Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde mi spustit stažený film

Dobrý den.
mám problém s filmem který jsem si stáhla.Stáhla jsem si ho přes torrent a potom přes BitComet 0.99. Když jsem si potom chtěla film pustit a otevřela jsem složku Downloads tak mi po chvilce naskočila tabulka :V aplikaci Explorer.EXE došlo k problému a je třeba ji zavřít. Omlouváme se za vzniklé potíže. Když jsem dala odeslat zprávu o chybách tak mi na stránkách microsoftu napsalo :
This problem was caused by Microsoft Windows XP. Microsoft Windows XP was created by Microsoft Corporation.

There is no solution for this problem at this time.

However, your computer is missing updates that can help improve its stability and security.

Tak jsem potom složku otevřela znova a tabulku sem odsunula pryč aby se okno nezavřelo a potom jsem klikla na film tak se spustil v pover DVD ale za moment naskočilo okno:V aplikaci PowerDVD došlo k problému a je třeba ji zavřít. Omlouváme se za vzniklé potíže.
Dala jsem odeslat zprávu o chybách a na stránkách Microsoftu minapsalo:
Problem caused by XviD

This problem was caused by XviD.

Recommendation:
Support for this product is community-based. Typically, this type of support group offers information and resources in a forum format, addressing issues other users have experienced with XviD. In the forum, you can research existing solutions to your current problem, or you can ask the group a question about the problem.

To access the support group, go online to the following website:

XviD.org

Film jsem potom zkoušela spustit ve winampu v media playeru dokonce jsem to zkoušela spustit i v internetu ale film prostě nejede a u každého programu ve kterém jsem to zkoušela spustit naskočila tabulka se zprávou o chybách. Dost mě to štve tak bych uvítala pomoc.
předem moc děkuju!!!!

Jo VLC má tuším ty kodeky u sebe a mohlo by to tedy být tím. Zkus si ještě nainstalovat CCCR balík kodeků
cccp

Soubor kodeků, které jsou potřebné pro přehrávaní multimediálních audio a video souborů. Program se snaží o minimalizaci zásahů do systému a systémových registrů.

Mám za to, že kmochna by nám to tu osvětlil a vysvětlil "levou zadní".

edit://Možná by opravdu stálo za to, proskenovat počítač programem SUPERAntiSpyware
bezp ecnost/ochrana_pocitace/superantispyware/?g[hledan o]=spyware&g[oz]=3.9.1008
Nechat prohlédnout počítač kompletním testem (trvá dlouho).