Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejlepší volant a pedály do 2500Kč

Zdravím,
mám v plánu si k vánocům pořídit volant, protože budu příští rok dělat autoškolu a tak si na něj chci lehce navyknout.
Chtěl bych se proto zeptat, jaký volant, pedály a pokud možno třeba i řadící páku by jste mi doporučili?
Potřebuji, aby bylo vše kompatibilní s windows 10 a s hrami na steamu.
Nevím, jestli je to podstatné, ale vlastním notebook MSI GL62M 7RDX.
Můj budget je okolo 2500Kč.
Děkuji všem za návrhy!

Kupovať PC volant, aby si si zvykol na NORMÁLNY volant? :-?
Prepáč, je to totálna hlúposť.
A) Má iný priemer ako skutočný;
B) Má iné reakcie a odozvy ako skutočný;
C) Nemá (po pripevnení) správnu polohu ako skutočný;
D) Umiestnenie pedálov (na tej doštičke :-D) je iné ako v skutočnosti.
Tieto volanty len navodzujú dojem reality, ale so skutočným sa NEDAJÚ vôbec porovnávať.
V autoškole budeš mať aj jazdy na trenažéri, kde sú VŠETKY ovládacie prvky ako v skutočnom vozidle, reakcie sú na 90% zhodné so skutočnosťou. A potom budú praktické jazdy.