Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 - pujde nainstalovat na novy ssd?

Zdravim.Potreboval bych radu.Mam pc s w10 na pevnem disku.Hodlam si koupit ssd disk a chtěl bych mit w10 tam.Mam ale originalni,nepřenositelnou verzi w10 na cd.Pujde to naistalovat na novy ssd disk a který disk uprednostni pc?
Změna kategorie, původně: Software (karel)
Změna předmětu, původně: Windows 10 (karel)

třeba máš na starém disku data...

měl bys vědět proč to chceš a kde máš uložené staré nastavení, přihlášení

...ale třeba jsou naprosto bezcenná, to dnešním zapařeným stává často.

takže smazat staré oddíly a formát:
- z boot partition manageru
- z boot instalátoru windows
- z nového systému spuštěného z ssd