Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Wireleess PowerLine Extender

Dobrý deň,

majme zostavu (koncept):

Mikrotik mAP Lite v móde client pseudobridge
D-Link DHP-308AV
zapojenie podľa fotografie:
https://ctrlv.sk/bZSj

Moja otázka:
pozná niekto zariadenie (resp. KIT), ktoré by sa dokázalo pripojiť k WiFi AP ako klient a poslať signál po PowerLine k druhému Powerline po rozvode 230V a stačí mu jedna zásuvka? Na druhom konci už bezdrôtové pripojenie nie je potrebné. Ideálne, ak by malo priechodné vyhotovenie.

Ďakujem.

co jsem se díval, žádný z power linů nemá vypsaný režim client.
pro většinu uživatelů to nebývá třeba: u domácího routeru vstupní adaptér lan/230 (místo zarušitelného mizerně přijímajícího wifi clienta), za několika zdmi zas adaptér 230/lan.
asi budeš muset zůstat u svého gumičkového provedení.