Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LG g4 vs iphone 6

Zdravím, právě ted vlastním LG G4 ale přemýšlím nad výměnou ... myslíte že má cenu vyměnit za iphone 6 který mohu mít tak za 3K ? nebo popřípadě za Huawei p20 lite za tu samou cenu ? Děkuji za odpověd

Tady neni rodina poradna.
Jak ma podle tebe nekdo vedet co chces a nechces, proc bys to mel menit ? Tak je jak napsat "nevim jestli chci rtenku na hubu nebo stetku a zvon do hajzlu, poradite ?".
* Jeste tam chybelo famozni "Vyplati se ?", nebo jestli je to "dobra investice".

PS : Jestli chces nejakou odpoved, tak napis alespon z jakého duvodu potrebujes menit telefon, nebo prejit z android na IOS.