Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Černá obrazovka ve hrách při FullScreen

Zdravím,
potřeboval bych poradit - už nevím jak dál.
Koupil jsem si notebook Asus Rog Strix - CPUi5 (7gen.), GTX 1050 a win10.
V několika hrách (asi tak v polovině co jsem zkoušel), jmenovitě třeba AC Origins a NFS payback nemohu hry spustit v režimu FullScreen. Hra běží, ale obrazovka zůstane černá. V případě, že spustím hru v okně a roztáhnu, vše jede, ale mám nízké fps.

CO jsem zkoušel:
reinstal win
změnu velikosti písma ve win
změnu režimu kompatibility u aplikace
spustit hru na integrované grafice (intel)
měnit rozlišení
nainstalovat nejnovější ovladače na veškerý hw
(teamspeak nemám nainstalovaný)

- nic z toho nepomohlo. Budu rád, za každou radu.
Děkuji

Problém byl už po zakoupení, s původními ovladači - z ASUSu byly staženy aktuální ovladače. Ovladač na grafickou kartu jsem tahal aktuální ze stránek nVidie (zkoušel jsem 3 verze). Jako poslední jsem použil nějaký program "myslím že driver booster, nebo tak nějak), který mě v PC vyhledal neaktuální verze ovladačů a sám stáhl. Stále nic