Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odinstal. VISTA, instal XP

Dobrý den,

potřebuji pomoci s instalací XP na můj nový notebook. Na něm byly od výrobce nainstalovány VISTY, ale já jsem z nich neštastný. Možná už tady takový dotaz byl, tak mi klidně jen napište odkaz na něj. Jinak žádám o přesný postup odinstalace a instalece.

Děkuji mnohokrát!!!

Normalne spustis instalaciu WinXP a zvolis novu instalaciu a naformatovat oddiel. Data/dokumenty z HDD si predtym samozrejme zalohuj. P.S. ak ti instalator XP nenajde disk, tak bud prepnes v BIOSe SATA na IDE resp. compatible resp. vypnes AHCI, alebo das instalatoru XP ovladac SATA na diskete.
Po instalacii XP nainstalujes ovladace (zo stranok vyrobcu NB alebo ak tam nie su tam si budes musiet nejake pasujuce najst na inete).