Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tisk obrázků na fotopapír

Dobrý den, může mi někdo poradit. Tiskla jsem na bílý fotopapír obrázky - vše vpořádku. Pak jsem tiskla obrázky na barevném podkladě a na tom byl text. Podkladová barva drží a černý nápis na tom jde rukou smazat - zůstane tam jen šedý odstín. Tiskárnu mám inkoustovou a fotopapír mám taky koupený na inkoustovou tiskárnu. Děkuji za odpovědi

SKus zmenit farbu textu nie na celkom ciernu, alebo zmenit nastavenie na tlaciarni co sa tyka tlace ciernej - tlacit ciernu ako farbu, teda nie ciernou cartridzou. Cierne byvaju ine ako farebne, co sa tyka chemie, cierna byva pigmentova a farebne len akysi farebny roztok, mozno je tam problem.