Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Inno3D Tornado 5200 FX Ovladače

Ahoj všem, Po dlouhé době opět prosím o radu ohledně ovladačů. Manželovi se sesypal compík a já mu ho dávám dohromady. Někam se nám podělo CDčko s ovladačema na grafiku. Říkala jsem si, že to nebude takový problém, a začala gůglovat.... Ouvej. Tahle grafika funguje na ovladače nVIDIA...tedy prý. Když zadám řadu, která to má být, tak mi to stejně při instalaci napíše, že nebyl nalezen žádný hardware po tyto ovladače....Už jsem v koncích, poradíte? Vím že je to starší grafika, ale snad se dají někde sehnat starší ovladače....

Díky moc všem, kteří se mnou budou ztrácet čas.

Tak, a je to, Díky všem, kteří se se mnou trápili. Pomohlaaž přeinstalace systému (opětovná). Bylo to tím, že se tam hádaly dva systémy. XP home (provizorium) a profesionál (nedokončená instalace => vadné CD) přeinstalováno, použity ovladače z driverpacku a vida! běží to.