Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Telefon s lepší sílou signálu

Ahoj všem chci se zeptat sháním telefon který má dobrý příjem telefonního signálu myslím že psát sem operátora je zbytečné každý má bts jinde nejde mi o pokrytí ala o mobil do 3500 který má dobrý příjem. Se starým telefonem nemám signál v práci ale můj kamarád má ale on má telefon za 30tis což mi přijde zbytečné já jsem si určil hranici 3500 kč prosím nemáte někdo nějakou zkušenost??

Tomu sa hovori telefon s vysokou citlivostou.
Najlespie v tomto parametri boli stare nokie. Fungovali aj v pivnici (sklepe), vo vytahu a vsade tam, kde ostatne telefony az nemali ani ciarku a to bolo v casoch kedy BTS boli hodne daleko od seba. Nemali problem chytit ani BTS vzdialenu 15 km (napriklad za hranicami statu).
Je mozne, ze v sucasnosti su telefony naschval menej citlive aby nechytali tolko rusenia kedze BTS-ky su skoro na kazdom rohu. Ono totiz citlivy telefon chyta nielen signal ale chyta perfektne aj rusenie.

Pokud Ti jde pouze o telefonování a v odpovědích Ti doporučují starší mobily, tak za pár šupů kup někde na bazaru starý a vyzkoušej. Třeba tu máš tu Noki 5110, za 399,- Kč, která byla doporučována. A jsou tam i levnější.:-D Já tu takhle koupil Siemense C35 s paegerem pro DO pomocí prozvonění za 600,- Kč a funguje perfektně obojí. Baterie se dají bez problémů sehnat.;-)
https://aukro.cz/nokia-5110-neblokovana-6937153911