

seznam versus Google
Dobrý den. Nějakým způsobem se mě podařilo přepnout prohlížeč Google na Seznam, viz. obrázky. Prosím o radu jak to dát zpět na Google. Děkuji.
Dobrý den. Nějakým způsobem se mě podařilo přepnout prohlížeč Google na Seznam, viz. obrázky. Prosím o radu jak to dát zpět na Google. Děkuji.
Předmět | Autor | Datum |
---|---|---|
Asi nikdo nepozná, jakým způsobem a co spouštíš. Možná stačí změnit výchozí prohlížeč, nebo kliknout… karel 21.11.2018 01:32 |
karel | |
Takže pro upřesnění. Mám Win7. Na hlavním panelu mám ikonu Google chrome, po kliknutí se otevře okno… wakar 21.11.2018 03:11 |
wakar | |
A co třeba nastavení domovské stránky, nebo výchozího vyhledávače, nebo co se má otevřít při spuštěn… Kráťa 21.11.2018 05:16 |
Kráťa | |
Už jsem to vyřešil, musel jsem to všechno překopat. Děkuji za pomoc. poslední wakar 21.11.2018 05:46 |
wakar |
Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru
Asi nikdo nepozná, jakým způsobem a co spouštíš. Možná stačí změnit výchozí prohlížeč, nebo kliknout na jiného zástupce, případně v něm zkontrolovat cíl.
https://support.microsoft.com/cs-cz/help/4028606/windows-10-change-your-default-browser
Takže pro upřesnění. Mám Win7. Na hlavním panelu mám ikonu Google chrome, po kliknutí se otevře okno toho seznamu místo toho Google. Dříve to šlo, ale něco jsem podělal. Druhému uživateli na témže počítači to funguje, - otevře se mu okno Google, viz obrázek.
A co třeba nastavení domovské stránky, nebo výchozího vyhledávače, nebo co se má otevřít při spuštění ((nastavuje se to v Chrome)?
Už jsem to vyřešil, musel jsem to všechno překopat. Děkuji za pomoc.