Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s Microsoft Word

Ahoj,
absolutně vůbec nerozumím počítačům a vše kolem toho, tak omluvte mojí neznalost...Prosím vás o pomoc :-)
Nevím, čím to je, ale nejde mi spustit Microsoft Word. Zkoušela jsem otevřít různý dokumenty, restartovat pc, vypnout pc, ale nic. Zkoušela jsem pro zajímavost spustit i Excel, ale také to nejde. Píše to: WINWORD.EXE - Vstupní bod nenalezen, Vstupní bod procedury GetGateFormatEx se nepodařilo v dynamicky propojované knihovně KERNEL32.dll nalézt.
Děkuju za každou připomínku nebo radu...
Hezký večer

Control panel, windows update, update history, nahoře Installed updates, najít a dvojklik - odinstalovat.
Chce to někdy hodně velikou trpělivost.
Pokud se pak znovu objeví ve Windows update (prý už je MS stáhnul) - pravým klikem poslat do hide/skrýt.

Děkuji za radu, bohužel se mi to stále nedaří. Stránka Windows update mi nejde vůbec otevřít. Zkoušela jsem to tedy v Ovládacích panelech a Přibrat/odebrat programy a tam jsem nalezla ty dvě aktualizace a dala odinstalovat, ale stále to nefunguje.

No respektive jsem zjistila, že se mi to pořád nedaří odinstalovat...ještě si s tím chvilku pohraju, snad to nějak půjde.

Měj trpělivost. Mně to trvalo dvě hodiny! Kdyby to vůbec nešlo, vrať se do bodu obnovy před instalací těchto záplat. Nevím jaký máš OS, ale v nastavení Windows update si nastav "Check for updates but let me choose whether to download and install them", tyto záplaty pak dej do hidden a ev. nech znovu podle nabídky proběhnout jenom listopadovou záplatu Windows.