Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Google Chrome - nestabilní připojení

Dobrý den,

mám problém s nestabilním připojení jen!! v prohlížeči Chrome, občas načítá opravdu dlouho, až to skočí, že stránka nelze načíst... a za pár sekund to zase funguje jak má...
V Exploreru není problém...

Windows 10 64-bit
Adresa IPv6: 2a00:1028:8396:4e46:4812:2a60:b2fb:ec93
Servery DNS IPv6: fe80::1%6
Adresa IPv4: 10.0.0.38
Servery DNS IPv4: 10.0.0.138
Primární přípona DNS: .
Výrobce: Realtek
Popis: Realtek PCIe GBE Family Controller
Verze ovladače: 10.31.828.2018
Fyzická adresa (MAC): D8-CB-8A-52-51-6F

Děkuji za případné odpovědi.

Bohužel neporadím, pouze se přidám. ;-) V poslední době mi Google Chrome dělá totéž. Nabíhá dlouho, při náběhu zmizí ikony v hlavním panelu (naskočí bíle) a pak se opět postupně zobrazí. A už jsem jej zkusil i přeinstalovat a dělá totéž. Mám instalovánu verzi 70.0.3538.102. NB s OS W 8.1 64 bit., procesor Int.Ins. core I3. S Explorerem mi ale zase dělá problémy třeba Aukro, který s ním, po upgrade jejich stránek, funguje docela "šíleně" pomalu. A na Aukru mi jej doporučili nepoužívat a doporučili Google Chrome.
Občas mi to už dost sejří.3-[

nastavoval jsem DNS, na 1.1.1.1 a 9.9.9.9 a bez známky zlepšení... další indície je, že to blbne vždy na stránkách jako je např. seznam.cz, kde vlevo dole je : navazuji zabezpečené připojení... vždy když tam je takhle hláška, tak to nejde... díky

U mne asi jo. :.( Mám ofi instalovaný ESET internet security 11. A zjistil jsem, že tak pomalu nabíhá GCH vždy po prvním spuštění NB (jak z vypnutého stavu, tak i z uspání), ale pak už, při návratu na základní obrazovku a při dalším spuštění GCH, naběhne poměrně rychle. Projel jsem ESETem kontrolu NB, našel a odstranil 2 hrozby, ale pak opět první spuštění dlouhé, ale další už rychlé. Teď jsem ještě jednou vše smazal na základní obrazovku a spustil GCH z hlavního panelu znova a naběhl za cca 6 sec. Občas s tím ESETem mívám problémy i jiného rázu (zejména v "ochraně bankovnictví a plateb").:-/ Takže si myslím, že by o spyware jít nemuselo a že to asi dělá ten ESET a tak snad ani nemusím použít ten adwcelaner. Mohlo by to tím být?:-p