Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem QIP - ako byť neviditeľný?

Ako byť v QIPe neviditeľný? Ono sa to síce dá prepnutím na modrú ikonu viditeľnoati (neviditeľný pre všetkých), lenže ono sa to do niekoľkých minút prepne na žltú. V QIP Infium je nejaká voľba, že nemeniť stav viditeľnosti pri zmene profilu, ale ja tu v QIPe nemením ani profil ani nič, len som proste online, ale po niekoľkých minútach som opäť viditeľný.

Myslím, že je chyba na Tvém pc 8-), jelikož já mam nastavení ze stránky QIP (mínus zvuky) a kdyz se dam invisible for all, tak proste jsem. A nepřepíná se to. Tudíš by to podle mě nemělo být nastavení qipu ..nevím či m by to mohlo být? Co takhle použivání nějaké power-save nástroje či spořiče.

Používam len Windows vypínanie monitora a robí mi to na dvoch počítačoch. Každý je úplne iný, dokonca aj pripojenie na Internet je tam iné, takže to je IMHO chyba QIPu. Ono to ostane síce na tej ikone, ale sa to zmení niekedy po 5 minútach, inokedy po pol hodine. Skús si to, uvidíš. Ja som to používal v prípade, že som akurát nechcem písať cez ICQ, takže som QOPa nechal v kľude a občas som doňho pozrel.