Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Právě teď Facebook používat nemůžete

Čau,

mám už druhý den takhle zablokovaný facebook. Předchozí profil mi zablokovali za politický názory (celkem běžný politické názory, který nejsou v rozporu se zákonem, či etikou) a za to, že jsem neměl uvedený pravý jméno.
Chtěli po mě kopii občanky, tak jsem jim 2x poslal fotku Fantozziho a to už bylo úplně v háji.

Tak jsem si založil nový profil s mým jménem a ten stejně za pár hodin blokli, asi podle IP adresy. Že prý jim mám poslat svou fotografii, ale moje foto bylo nastavený jako profilový, tak jsem jim ho poslal znovu a od tý doby tam mám jen hlášku "Právě teď Facebook používat nemůžete"

A tak se ptám, kdy to odblokují a proč jím vadím, když se na Facebooku může vydražit holka za 500 krav.?

Aleš

loading...

Nojo, ale už se mi to párkrát stalo a vždycky mě nahlásí někdo z "demokratických intelektuálů". Přitom, já mám názory celkem nestranný, ale zase nejsem fanatik, aby všechno z "pravý strany" bylo úžasný a všechno z "levý" špatně.
Jenomže, oni často nechtějí slyšet jiný názor a už vůbec o něčem debatovat a tak mě raději nahlásí.

Jo no, četl jsem, že nějakýho profesora snad dokonce vyhodili z fakulty, protože prohlásil, že jsou jen dvě pohlaví (přirozeně). Společnost se pomátla na rozumu, ale já doufám, že ten šílený marast povede spíš k odrazu ode dna, než k zániku.

Doufám

Nemůžeme slepě souhlasit s nikým, to právě vede k fanatismu. Mám ale trochu strach, že dnešní stav povede spíš k válce. Protože si nedovedu představit v budoucnu jiný restart. Po staletí to vždy vyřešila jen válka, bohužel. Jsme nepoučitelní.

Babišovci, Zemanovci, Okamurovci.....Kalouskovci, Drahošovci, Schwarzenbergovci...kavárna, kobliháři...... a já nevím, co ještě. Celý je to průser, tyhle nálepky.

Já se nechtěl bavit o politice, ale FB mě z těhle důvodů v podstatě zablokoval.

Normalka, pockej 14 dni, jestli te neodblokuji. Me treba takhle blokovali, aniz bych na Facebook napsal jedinny prispevek, ale od doby co jsem jim poslal svuj avatar, tak mi dali pokoj, asi jsem konecne proverenej. Pokud pises na Facebook nejaky koniny o politice, tak te mozna blokli vic, tezko rict, jim do hlavy nikdo nevidi.

Jo FB dneska ráj anonymních udavačů to si nesmíš tak brát taky sem dostal ban několikrát za nic 2 - 5 dní a jednou i měsíc,od toho mám už čtyři falešný profili kde nesedí už nic,protože ten hlavní potřebuju používat.:-D

Ale to co píšeš že chtěli foto,profilovej obrázek atd ,to už tu bylo a s tím banováním to nijak nesouviselo,měli to nějak dosraný na FB že ti to skákalo takhle i když si nic neporušil třeba po dni dokola....https://pc.poradna.net/questions/646227-problem-s-prihlasenim-na-facebook