Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Názor na sestavu HAL3000

Zdravím, našel jsem na webu czc "blackfriday" výprodej byla tam tato sestava: https://www.czc.cz/hal3000-mega-gamer-mcr-se-cerna/248406a/produkt

KONFIGURACE A PARAMETRY

Procesor Intel Core i5-8500, až 4,1GHz
Operační paměť Kingston HyperX FURY Black 16GB (2x8GB), 2666MHz
Základní deska MSI B360M PRO-VDH
Grafická karta MSI GTX 1080 ARMOR 8G OC
Systémový disk Kingston SSD A400 240GB
Datový disk WD Caviar Blue 1TB
Skříň Sharkoon S1000, černá
Zdroj SilentiumPC Vero M2 Bronze, 600W

Jakou máte na ni za tuto cenu názor? Předem děkuji za odpověď

Křáp PSU za 1300Kč ,nejlevnější prkno co je skoro a teď máš o dost levněji lepší GPU RTX 2070,za mě bych tohle nekoupil,určitě by to šlo složit líp s tím že OS z Aukra a na Ryzenu...Tady nástřel jenom šlo by to i levněji kdybys něco taky osr.... na kost a nechal jenom top GPU a hlavně koupil jinde než u předraženýho CZC :-)

Ta komedie "blackfriday" co CZC předvádí sleva / nesleva, je přpad sám pro sebe.:-)