Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Osobní váha na kabel/drát

Zdar, kdo to dokáže na netu najít je fakt borec. Hledám klasickou osobní váhu, ze které ale místo fungování na baterky vede kabel a zapojím jí do zásuvky do elektřiny. Kdyby byla možnost i na baterky i na kabel tak bomba.

Našel jsem na netu na kabel jenom osobní váhy takový ty zdravotnický co mají lékaři, s tou tyči nahoru kde je nahoře na konci displej, ano ty jsou na kabel ale stoji 10 tis. a výš. Našel jsem i za 160 tis.

Musí existovat klasická OSOBNÍ váha na drát do zásuvky. Kdo najde kde to prodávají je fakt mistr. Může to být i ze zahraničí k prodeji. Já fakt nenašel nikde na světě.

fascinuje mě neustálá potřeba vysvětlovat lidem co a jak a proč chtějí je nebo není k hownu

úkol zněl jasně: víte někdo o váze s kabelem?

- vím - tedy odpovím
- nevím - napíšu že nevím nebo lépe nepíšu vůbec

všechny jiné odpovědi zbytečně zatěžují přenosovou soustavu

"úkol" ?!! A prosim muzu se jit vycurat, nebo az bude prestavka?

Jinak cokoliv napanene bateriemi neni problem napajet "kabelem", kdyz nema majitel obe ruce leve. Kdyz je leve ma, at poprosi nekoho kdo nema. Libovolny napajeci adapter, a pro tyhle kraviny s nizkym odberem a nizkym napetim idealni vec step-down menic z Aliexpresu za dolar = nastavit ty 3V co zarizeni potrebuje (nebo dle specifikace daneho werku, teda), pripojit misto baterii - ukol splnen. A ted teda jdu na ten zachod, pane uciteli, ano?

"Hledám klasickou osobní váhu, ze které ale místo fungování na baterky vede kabel a zapojím jí do zásuvky do elektřiny"
Tak takú váhu nenájdeš, pretože klasická osobná váha kábel nemá. Načo aj, keď baterka v nej vydrží niekoľko rokov. Ak chceš takú váhu nasilu nájsť, tak hľadaj medzi medicínskymi potrebami - existujú v prevedení na pevné umiestnenie a aj ako v podobe stoličky na kolieskach. Obe dve formy však okrem kábla majú aj baterky. A samozrejme nie sú "klasické" možno aj preto, že majú kábel...