Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bezdratovy prenos obrazu

Zdravim,existuje nejake zarizeni,ktere mi prenese bezdratove obraz do monitoru ze stolniho pc tak,abych mohl pohodlne hrat?Asi bude potreba bezdratovy monitor a nejaky vystup z pc.Hlavne me zajima,jestli uz technologie pokrocila tak daleko,ze bude mozno hrat na full hd s co nejmensi odezvou,proste aby byly hry hratelne,vim kabel je kabel,ale i tak me to zajima.Predem dik za odpovedi.Jinak doma mam linku 100/100

Hmm to by slo,ale jak jsem psal,jak pres to pobezi hry?Bude to hratelne,nebo ne?Osobne kdyz jsem pouzival treba miracast,nebo intel widi,tak tak bylo patrne spozdeni a to se bavim o klikani,co potom udela hra?To je vstupni zarizeni do periferie,neco jako chromecast,to je nanic.Potrebuju obraz dostat ze stolniho pc.Tudiz z graficke karty.

I kdyz nekteri admini jsou presvedceni a budou tvrdit ze to mozné neni, nejakou dobu jsem pouzival [Steam LINK] na 5Ghz pasmu a obraz byl plynuly FHD@1080p a az opravu u 60FPS ryhlich FPS her jsem mikrolag videl mozna tak co 5 minut.
TiP ~ Ve slevach, ho STEAM jeste minuli tyden pred ukoncenim nabizel za 2.5$ vic do toho investvat neni potreba. https://store.steampowered.com/app/353380/Steam_Link/.
* existuje i aplikace pro sparovani pro mobilni zarizeni jako tablet : https://store.steampowered.com/steamlink/about, ale na mobilnich zarizenich ta rychlost dle osazeného wirelles zarizeni nemusi byt tak dobra jako na PC.