Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Máte někdo pět minut? Jaký komp koupit?

Dobrý den, chci si koupit notebook z této stránky, poněvadž to mohu mít bez DPH.
https://obchod.safranet.cz/534%7C.k.8N96CO/
Pro mě je důležitá paměť disku alespoň 1 TB a velká úhlopříčka, tudíž 17 palců. Také si chci koupit počítač, který mi pár let vydrží.
No a co bych od vás potřeboval? Abyste si zadali pár filtrů, které si myslíte, že jsou důležité. Fakt nevim, jestli je lepší AMD či pentium. Stačí i3 či je lepší i5? Co RAM? Opravdu se v tom nevyznám...Acer či Asus, HP či DELL snad?
Cenu tak do těch 15000 Kč.
A k čemu komp chci? Klasika běžného ocáska, prostě prohlížeč, word, sledování filmů, proto velká úhlopříčka, úložiště na kvanta a kvanta fotek co mám z cest. Možná i nějakou tu hru, ale jako nevim, hry nehraju.
Díky moc, za váš čas.
Michal

Na všechno máš záruku 2 roky. A jak se ti posere hard od WD, vymění ti ho stejně, jako od Kingstone. Třebaže tamten výrobek má nižší kazivost, co jak budeš mít tu kliku, že narazíš na zmetka? Jak již bylo řečeno kolegou - drž se parametrů, co sis stanovil, no a až si vybereš (nikdo to za tebe dělat nebude), pak přijd s dotazem - vybral jsem si to, to a to - co si o tom myslíte? 8-)

Display je výbornej:-)

HP 17 disponuje displejem o velikosti 17,3" a rozlišením 1600 × 900 px. Díky antireflexní technologii na displej budete vidět ostře i na přímém slunci. Tato technologie šetří váš zrak a je celkově příjemnější. Displej je díky svému velkému rozlišení vhodný na práci s grafickými programy i pro sledování filmů.