Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno 2 monitory

Dobrý den, rád bych požádal o pomoc. Pořídil jsem si 2. monitor ke svému staršímu. 1. monitor mám napojený do grafiky přes VGA, druhý (nový) jsem chtěl zapojit do HDMI skrz základní desku. Bohužel mi to nehází signál a Win nedetekuje druhý monitor. Zkoušel jsem jít do Biosu a kouknout se tam, ale můj PC mi pořád hází při zmáčknutí F2 při startu PC nějaký software od Lenova (ano, mam PC od Lenova). Mohl bych poprosit o radu, jak to rozchodit? Děkuji.

Tak do BIOSu jsem se už dostal, teď bych tedy potřeboval poradit, co mám kde nastavit, protože ve složce Video setup mi to píše, že by měl být povolený zdroj z MB i z grafiky.

Tak to zkusíme vzít jinak.
V biosu mám nastaveno, že Active video je auto (Bios mi tu píše že dokáže brát v tomto stavu obraz jak z mb tak z gpu). Počítač přijel sestavený, bylo mi řečeno už při nákupu, že lze toto nastavit. Nechci se hádat s někým, kdo tomu rozumí, ale rád bych se spíš chytil faktů.

OK, tak to vaša tajná doska vie... len sa chcem spýtať, ako Vám máme poradiť, když ani netušíme čo máte za hardware? Ak neviete ako zistiť aký máte HW, stačí sa spýtať ako to zistiť... ja Vám odpoviem na otázku ktorú ste ešte nepoložili vopred... použite program AIDA64, napíšte sem model základnej dosky a grafickej karty. Následne dostanete presnú radu kde čo nastaviť. :-)

OK, takže radu nechcete, upresniť informácie nechcete, a na informácie sa nepýtam len ja, zaujímavé že práve len mňa tu vyhadzujete... tak Vám prajem nech sa Vám podarí vyriešiť problém, dovidenia.

p.s. toto je verejná poradna, snaď tomu pojmu rozumiete.