Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bt sluchátka

Hoj,
začal jsem rozmýšlet nad bt sluchátky v cenové relaci +-3 000 kč. (náhlavní)
Po dlouhém zkoumání všeho možného jsem objednal marshall major 2 v bt verzi, zpracování parádní až na ten zvuk.
V pc si s tím sice dokážu pohrát v eq(částečně) ale v mobilu jsou jen přednastavené (iphone 8).
Mimochodem přibalený kabel přišel poškozen, takže pujdou v pondělí na reklamaci.
-všiml jsem si, že když připojím přes kabel tak hrajou o dost líp, našel jsem také, že některé sluchátka podporují AAC, marshally podporují AptX, takže jsem se začal dívat i po tomhle.
Díval jsem se na JBL E45BT - škoda toho plastu a žádně AAC
Další v hledáčku mám Audio-technica ATH-AR3BT a nebo dát ještě další šanci marshallum mid bt?
Prosím o nějaké rady, čumím do toho od středy a nedokážu se přiklonit k ničemu.
Pro poslech hudby od metalu k popu, vše na co narazím.
S audio technicou mám dobré zkušenosti ale i tak nevím jak je to v te levnější bt relaci.
Dá se to v nějakém obchodáku porovnat? Nevíte o něčem?
Za případné rady budu velmi rád.

Jsem na tom stejne. Osobne jsem kupoval BT z duvodu pripojeni ke "Kindle Osasis" kde jina moznost ani neni. Co bych ti poradil mrknou treba Amazon kde ve slevach "Black Friday" najdes docela sluné (né vsechny je mam vyzkousené, nemohu rict).
* Nevim jestli chces pecky, nebo sluchatka. Z tech levnejsich mrkni treba "Marshall Major II".

*Jo uz to vidim ;-) Nevim kde jsi je kupoval, ale ja mam velmi dobrou zkusenost s Marshall M2. Nevim co jsi mel presne za vadu, ale kaz se muze stat prakticky u kazdého produktu.
Kdybych mel prestat pouzivat vse od znacky od které mi neco neslo, nemohl bych zrejme dnes jiz pouzivat vubec zadnou elektroniku o PC nemluve. (na elektroniku volim zejména spolehlivé obchody tak jako dopravce).

Halo?
Říkám, že jsem zkoušel přes drát.
-v mobilu jack nemám, mohlo by vám dojít.
-říkal jsem, že eq se to vyladit u tech major II nejak dá, ale ani to není žádná sláva. Navíc nechápu, když bt sluchadla chci k mobilu tak proč zkoušet zvuk na něčem jiném.
-abych předběhl další komentář, ano zkoušel jsem jak originální kabel tak i jiný.

Díky za názor, jen píšu že jsem to prohnal zvukovkou a stejně to stalo za prd. (když jsem psal, že nemám jack v mobilu- myslel jsem že vám to dojde)
-at už to připojim k čemukoliv.. aa nebudu to řešit, přijde mi, že jste přišel jen rýpat a né poradit.
Díky za příspěvek do diskuze.

Zajdi si někam kde ty sluchátka maj a vyzkoušej uvidíš sám,každýmu šmakuje něco jinýho od těhle značek bych se toho nebál jak píšeš hore špatnej zvuk,Marshall nevím jak bezdrát,ale na drát se moc chváli taky nikde nepěje.Jinak ale Iphone je případ sám pro sebe ohledně sluchátek co nejsou od nich k founům...